Dodáváme, instalujeme a servisujeme tepelná čerpadla. Našimi zákazníky jsou majitelé rodinných domů, průmyslové podniky, zimní stadiony nebo mlékárny.

Proč mít tepelné čerpadlo a servis od nás?

Pracujeme pro své zákazníky a vycházíme jim vždy vstříc, ať už jde o návrh, instalaci nebo servis tepelného čerpadla. S tepelnými čerpadly máme mnohaleté zkušenosti. Jsme schopni opravit jakoukoli závadu, kterou tepelné čerpadlo může mít. Udržujeme příznivé ceny a sledujeme trendy i technologické novinky.

Návrh tepelných čerpadel

Navrhujeme tepelná čerpadla

Domácnostem doporučíme vhodný typ tepelného čerpadla, tak aby vytápění pomocí tohoto moderního zdroje tepla bylo efektivní a úsporné. Vypracujeme projekt včetně výpočtů úspory při vytápění.

Průmyslovým zákazníkům, například podnikům, závodům, firmám, výrobnám, hotelům nebo administrativním budovám, navrhneme tepelná čerpadla na míru. Zároveň tepelná čerpadla vyrábíme, montujeme a servisujeme. Dokážeme například efektivně využívat teplo z provozu zimních stadionů.

Montáž tepelných čerpadel

Montujeme tepelná čerpadla

Nejčastěji instalujeme tepelná čerpadla značek Panasonic, Hayer, Nibe, Stiebel Eltron. Umíme namontovat, uvést do provozu a dlouhodobě servisovat také tepelná čerpadla od dalších výrobců. Současně se postaráme o instalaci tepelného čerpadla, které si u nás necháte vyrobit na míru. Dáváme si při montáži záležet na každém detailu, aby tepelné čerpadlo výborně pracovalo, a vy jste za vytápění platili méně.

Servis tepelných čerpadel

Tepelná čerpadla servisujeme

Pravidelný servis tepelných čerpadel prodlužuje jejich životnost. Dovolte nám proto, abychom se o vaše zařízení postarali. Domácí tepelná čerpadla by měla prohlídkou projít dvakrát ročně (v létě a v zimě). U tepelných čerpadel s vyšším výkonem (nad 200 kW) doporučujeme servisní prohlídku jednou za 3 měsíce.

Servis zahrnuje především kontrolu nastavení tepelného čerpadla, kontrolu tlaku, odpařovacích a kondenzačních teplot.

Potřebujete poradit nebo nacenit zakázku?
Neváhejte nás kontaktovat.
Poptat službu