Už 50 let opravujeme kompresory a chladicí zařízení. A děláme to s nadšením, umem a řemeslnou láskou. Přes 25 let píšeme historii naší firmy, ve které se zaměřujeme především na opravy a servis kompresorů, stejně jako na další chladicí zařízení. Za tu dobu jsme získali cenné zkušenosti a vyvinuli vlastní postupy při opravách i servisu.

Diagnostiku, servis a opravy kompresorů provádíme na místě u zákazníka. Dokážeme zde například vyměnit elektromotory u šoubových kompresorů. U závažnějších typů závad demontujeme kompresor a provedeme jeho repasi, takže zařízení posléze funguje jako nové.

Drobné závady kompresorů opravujeme většinou do 24 hodin. Závažnější opravy jsou časově náročnější, pohybují se v průměru kolem 10 dnů. Záleží především na rychlosti dodání náhradních dílů.

Opravujeme všechny typy polohermetických kompresorů

Servisujeme kompresory o menších i vyšších výkonech (nad 20 kW). K běžně opravovaným značkám kompresorů patří: Bitzer, Copeland, Frascold, Daikin, McQuay, RefComp nebo York.

Nejčastěji servisujeme pístové, šroubové a rotační kompresory. Zvládneme opravy i dalších typů kompresorů. Umíme bez poškození vyjmout elektromotor a vložit ho do jiného kompresoru. Tuto technologii jsme sami vymysleli a stále ji zdokonalujeme.

Navrhujeme chladicí zařízení

Navrhujeme a vyrábíme chladicí zařízení na míru klientovi, a to podle jeho projektu nebo vlastního návrhu. Neváhejte se na nás obrátit, společně zrealizujeme váš projekt.

Potřebujete poradit nebo nacenit zakázku?
Neváhejte nás kontaktovat.
Poptat službu